11 Eylül 2017 Pazartesi

Air Astana ile Almatı Aktarmalı İstanbul - Güney Kore Uçak Biletimi Nasıl Aldım?

Bazen birşey kolay olsada takıldığımız sorunlar oluyor ve maalesef bazen internette yeterli bilgi bulamıyoruz. Daha öncede size dediğim gibi bu seyehatte herşeyi en küçük noktasına kadar ben halletim. Açıkçası uçak bileti alırken zorlandığımı söyleyemem ama dedim ya başka konularda zorlandığım şeyler,sorunlar olduğunda internette pek fazla bilgiye ulaşamadım ve bu herşeyi daha da zorlaştırdı. Bu yüzden bu yazının elbet birine yararı olacağını düşündüğüm için yazdım

Bu bloğu yazma amaçlarımdan biride benim yaşadığım zorlukları, sizin  yaşamamanız dolayısıyla ne olursa olsun burada cevabını bulacağınız soru ve ya sorunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Umarım yeterince faydalı bir yazı olmuştur.

En son; SkyScanner İle Ucuza Uçak Bileti Nasıl Alınır? başlıklı yazımda nasıl ucuza uçak bileti bulacağınızı anlatmıştım. Bu yazımda ise uçak biletinizi nasıl alacağınızdan bahsedeceğim.

Skyscanner'da bulduğum Almatı aktarmalı Air Astana'nın uçak biletini almak üzere airastana.com 'a girdim.

Air Astana ile Almatı Aktarmalı İstanbul - Güney Kore Uçak Biletimi Nasıl Aldım?

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz uçuşun aynısını Air Astana'nın sitesinde bulmak için aynı bilgileri yukarıdaki fotoğraftaki gibi yazdım. Daha sonra...Yura 유라 Kaori 香り adlı yeni bloğumu takip etmek için burayı tıklayın.

Takip edip bloğumu takipçilerinizle paylaşırsanız çok sevinirim. ^-^ Teşekkürler!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe
back to top